TIEŠĀ TIRDZNIECĪBA

PASŪTI UN MĒS JUMS AIZVEDĪSIM

PIEGĀDES LĪDZ DURVĪM

kla2

PAR MUMS

Kas mēs esam? Mēs esam zemnieki. Un lauksaimniecība ir mūsu dzīvesveids, BIOLOĢISKI! 

Laukiem būt! Ar lielu ticību Latvijas laukiem, 2012.gadā, atstājot savus Rīgas darbus un spraigo pilsētas dzīvi, veiksmīgi startējām ES fondu projektā jaunajiem zemniekiem, un, Gulbenes novada Tirzas pagasta “Dauškānos” nodibinājām savu saimniecību SIA “MKD Projekts”, kuras galvenā pamatdarbība ir gaļas liellopu audzēšana, graudkopība un putnkopība.

Mūsu liellopu ganāmpulks divās novietnēs vasarās aug un barojas brīvā dabā, nepiesietos apstākļos – dabiskajās pļavās Gulbenes pusē, TIRZĀ, tālu no autoceļiem, mežu, pļavu ielokos. Saimniekojot mēs pielietojam tādas metodes, kas ir draudzīgas gan apkārtējai videi, gan ganāmpulka labturībai  un veselībai, jo mēs rūpējamies par savu ganāmpulku!

BIOLOĢISKI! Sertifikāta Nr.01-4305/18

TIRZAS BULLIS

Latvijas laukos augušas gaļas cienītājiem! SVAIGAS LIELLOPU GAĻAS tirdzniecībā esam atpazīstami kā “TIRZAS BULLIS”. Mēs piedāvājam dažādu gaļas liellopu šķirņu un to krustojumu svaigu gaļu,  – sagabalotu, fasētu vakuumiepakojumos un attiecīgi marķētu.

Piedāvājumā ir tikai savas saimniecības BIOLOĢISKI AUDZĒTA kvalitatīva liellopu gaļaBullīši tiek kauti sertificētā kautuvē. Gaļa sadale un iepakošana arī notiek sertificētā gaļas pārstrādes uzņēmumā. 

No Latvijas laukiem Jūsu galdam – izvēlieties vietējo zemnieku produkciju – know your farmer know your food! Veicot pasūtījumus, esiet saprotoši un atcerieties, ka mēs neesam veikals un nevaram iesvērt gaļu kā konfektes pēc gramiem, iepakojumi ir dažādu svaru – izcirtējs arī cenšas, bet precīzi izgriezt 1 kg ir laba veiksme! Bet marķējumā gan kā aptiekā – viss sīki norādīts gan gramos, gan centos. Gatavojiet ar prieku!